ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml

Επαγγελματικό ακρυλικό ματ χρώμα, με φινίρισμα κιμωλίας, ισχυρή πρόσφυση σε ξύλο, χαρτί, γυαλί, πλαστικό, μέταλλο κλπ. Με αντηλιακή προστασία (φίλτρο UV). Πολύ καλυπτικό και μη τοξικό. Διαλύεται με νερό και mediums. Χρησιμοποιείται με πινέλο, σπάτουλα, ρολό και πιστόλι ή αερογράφο.

3.85 3.85 3.47
Κωδικός προϊόντοςΜικρογραφία ΧΡΩΜΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΤιμήΠοσότητα
57-100-110-White titanium ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - white-titanium-el-greco - 110ml White titanium EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Ice White ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - ice-white-el-greco - 110ml Ice White EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Red Lake ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - red-lake-el-greco - 110ml Red Lake EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Red Light Cadmium ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - red-light-cadmium-el-greco - 110ml Red Light Cadmium EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100110-Ochre Gold ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - ochre-gold-el-greco - 110ml Ochre Gold EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100110-Ochre Red ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - ochre-red-el-greco - 110ml Ochre Red EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Red Medium Cadmium ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - red-medium-cadmium-el-greco - 110ml Red Medium Cadmium EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100110-Ochre Yellow ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - ochre-yellow-el-greco - 110ml Ochre Yellow EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100110-Olive Green ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - olive-green-el-greco - 110ml Olive Green EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100110-Orange Cadmium ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - orange-cadmium-el-greco - 110ml Orange Cadmium EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100110-Oxide Brown ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - oxide-brown-el-greco - 110ml Oxide Brown EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Red Oxide Dark ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - red-oxide-dark-el-greco - 110ml Red Oxide Dark EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100110-Pale Violet ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - pale-violet-el-greco - 110ml Pale Violet EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100110-Pale Yellow ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - pale-yellow-el-greco - 110ml Pale Yellow EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100110-Pink ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - pink-el-greco - 110ml Pink EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Sepia ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - sepia-el-greco - 110ml Sepia EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Sienna Raw ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - sienna-raw-el-greco - 110ml Sienna Raw EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Primary Green ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - primary-green-el-greco - 110ml Primary Green EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Red Alizarin ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - red-alizarin-el-greco - 110ml Red Alizarin EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Red Kapout Mortoum ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - red-kapout-mortoum-el-greco - 110ml Red Kapout Mortoum EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Sky Blue ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - sky-blue-el-greco - 110ml Sky Blue EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Green Dark ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - green-dark-el-greco - 110ml Green Dark EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Green Oxide ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - green-oxide-el-greco - 110ml Green Oxide EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Greenish Earth ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - greenish-earth-el-greco - 110ml Greenish Earth EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Grey ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - grey-el-greco - 110ml Grey EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100110-Light Orange ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - light-orange-el-greco - 110ml Light Orange EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Grey Blue ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - grey-blue-el-greco - 110ml Grey Blue EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Umber Burnt ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - umber-burnt-el-greco - 110ml Umber Burnt EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Light Blue ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - light-blue-el-greco - 110ml Light Blue EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100110-Light Violet ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - light-violet-el-greco - 110ml Light Violet EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Light Brown ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - light-brown-el-greco - 110ml Light Brown EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Light Green ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - light-green-el-greco - 110ml Light Green EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Light Yellow ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - light-yellow-el-greco - 110ml Light Yellow EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Ocean Blue ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - ocean-blue-el-greco - 110ml Ocean Blue EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Army Green ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - army-green-el-greco - 110ml Army Green EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Light Grey ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - light-grey-el-greco - 110ml Light Grey EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Umber Burnt Light ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - umber-burnt-light-el-greco - 110ml Umber Burnt Light EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Baby Pink ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - baby-pink-el-greco - 110ml Baby Pink EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Black Carbon ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - black-carbon-el-greco - 110ml Black Carbon EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Black Oxide ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - black-oxide-el-greco - 110ml Black Oxide EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Blue Cobalt Turkish ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - blue-cobalt-turkish-el-greco - 110ml Blue Cobalt Turkish EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Umber Green ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - umber-green-el-greco - 110ml Umber Green EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Blue Indygo ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - blue-indygo-el-greco - 110ml Blue Indygo EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Blue Milori ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - blue-milori-el-greco - 110ml Blue Milori EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Blue Prussian ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - blue-prussian-el-greco - 110ml Blue Prussian EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Brown Van Dycke ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - brown-van-dycke-el-greco - 110ml Brown Van Dycke EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Violet ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - violet-el-greco - 110ml Violet EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Dark Brown ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - dark-brown-el-greco - 110ml Dark Brown EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Deep Violet ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - deep-violet-el-greco - 110ml Deep Violet EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Green Cobalt ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - green-cobalt-el-greco - 110ml Green Cobalt EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Wine Red ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - wine-red-el-greco - 110ml Wine Red EL GRECO110ml 3.85
spinner
57-100-110-Yellow Lemon Cadmium ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 110ml - yellow-lemon-cadmium-el-greco - 110ml Yellow Lemon Cadmium EL GRECO110ml 3.85
spinner