Κωδικός προϊόντοςΜικρογραφία ΧΡΩΜΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΤιμήΠοσότητα
57-400050-Blue Ultramarine ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - blue-ultramarine - 50gr Blue Ultramarine50gr 5.90
spinner
57-400050-Vermilion ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - vermilion - 50gr Vermilion50gr 5.90
spinner
57-400050-Violet Ultramarine ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - ultramarine-violet - 50gr Ultramarine Violet50gr 5.90
spinner
57-400050-Black Carbon ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - black-carbon - 50gr Black Carbon50gr 5.90
spinner
57-400050-Blue Cobalt ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - blue-cobalt - 50gr Blue Cobalt50gr 5.90
spinner
57-400050-Blue Cobalt Turkish ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - blue-cobalt-turkish - 50gr Blue Cobalt Turkish50gr 5.90
spinner
57-400050-Blue Prussian ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - blue-prussian - 50gr Blue Prussian50gr 5.90
spinner
57-400050-Deep Blue Ultramarine ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - deep-blue-ultramarine - 50gr Deep Blue Ultramarine50gr 5.90
spinner
57-400050-Green Dark ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - green-dark - 50gr Green Dark50gr 5.90
spinner
57-400050-Yellow Deep Cadmium ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - yellow-deep-cadmium - 50gr Yellow Deep Cadmium50gr 5.90
spinner
57-400050-Ochre Yellow ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - ochre-yellow - 50gr Ochre Yellow50gr 5.90
spinner
57-400050-Primary Orange ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - primary-orange - 50gr Primary Orange50gr 5.90
spinner
57-400050-Red Dark Cadmium ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - red-dark-cadmium - 50gr Red Dark Cadmium50gr 5.90
spinner
57-400050-Red Light Cadmium ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - red-light-cadmium - 50gr Red Light Cadmium50gr 5.90
spinner
57-400050-Red Carmin ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - red-carmin - 50gr Red Carmin50gr 5.90
spinner
57-400050-Red Oxide Dark ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - red-oxide-dark - 50gr Red Oxide Dark50gr 5.90
spinner
57-400050-Sienna Burnt ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - sienna-burnt - 50gr Sienna Burnt50gr 5.90
spinner
57-400050-Sienna Raw ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - sienna-raw - 50gr Sienna Raw50gr 5.90
spinner
57-400050-Skin base ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - skin-base - 50gr Skin Base50gr 5.90
spinner
57-400050-Umber Raw ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - umber-raw - 50gr Umber Raw50gr 5.90
spinner
57-400050-Umber Burnt ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - umber-burnt - 50gr Umber Burnt50gr 5.90
spinner
57-400050-White titanium ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - white-titanium - 50gr White Titanium50gr 5.90
spinner
57-400050-Yellow Canary Cadmium ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΣΕ ΣΚΟΝΗ EL GRECO 50gr - yellow-canary-cadmium - 50gr Yellow Canary Cadmium50gr 5.90
spinner

Περισσότερες Πληροφορίες

ΧΡΩΜΑ

Black Carbon, Blue Cobalt, Blue Cobalt Turkish, Blue Prussian, Blue Ultramarine, Deep Blue Ultramarine, Green Dark, Green Oxide, Ochre Yellow, Primary Orange, Red Carmin, Red Dark Cadmium, Red Light Cadmium, Red Oxide Dark, Sienna Burnt, Sienna Raw, Skin Base, Ultramarine Violet, Umber Burnt, Umber Raw, Vermilion, White Titanium, Yellow Canary Cadmium, Yellow Deep Cadmium

ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ

50gr

ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ

EL GRECO

Σχετικά Προϊόντα