Χρώμα κιμωλίας σε μορφή spray,  άριστης ποιότητας.
Διαθέσιμο σε συσκευασία των 400ml.
Πολύ ισχυρή πρόσφυση σε όλες τις επιφάνειες και ματ αποτέλεσμα.
Με αντηλιακό φίλτρο UV.
ΧΡΩΜΑΤΟΛΟΓΙΟ

10.50 10.50 9.45
Κωδικός προϊόντοςΜικρογραφία ΧΡΩΜΑ ΤιμήΠοσότητα
57-608400-White titanium ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - white-titanium-el-greco White titanium EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Ice White ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - ice-white-el-greco Ice White EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Army Green ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - army-green-el-greco Army Green EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Baby Pink ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - baby-pink-el-greco Baby Pink EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Black Carbon ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - black-carbon-el-greco Black Carbon EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Black Oxide ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - black-oxide-el-greco Black Oxide EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Blue Cobalt Turkish ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - blue-cobalt-turkish-el-greco Blue Cobalt Turkish EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Blue Indygo ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - blue-indygo-el-greco Blue Indygo EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Blue Milori ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - blue-milori-el-greco Blue Milori EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Blue Prussian ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - blue-prussian-el-greco Blue Prussian EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Brown Van Dycke ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - brown-van-dycke-el-greco Brown Van Dycke EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Dark Brown ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - dark-brown-el-greco Dark Brown EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Deep Violet ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - deep-violet-el-greco Deep Violet EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Green Cobalt ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - green-cobalt-el-greco Green Cobalt EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Green Dark ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - green-dark-el-greco Green Dark EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Green Oxide ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - green-oxide-el-greco Green Oxide EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Greenish Earth ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - greenish-earth-el-greco Greenish Earth EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Grey ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - grey-el-greco Grey EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Grey Blue ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - grey-blue-el-greco Grey Blue EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Light Blue ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - light-blue-el-greco Light Blue EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Light Brown ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - light-brown-el-greco Light Brown EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Light Green ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - light-green-el-greco Light Green EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Light Grey ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - light-grey-el-greco Light Grey EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Light Orange ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - light-orange-el-greco Light Orange EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Light Violet ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - light-violet-el-greco Light Violet EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Light Yellow ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - light-yellow-el-greco Light Yellow EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Ocean Blue ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - ocean-blue-el-greco Ocean Blue EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Ochre Gold ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - ochre-gold-el-greco Ochre Gold EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Ochre Red ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - ochre-red-el-greco Ochre Red EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Ochre Yellow ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - ochre-yellow-el-greco Ochre Yellow EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Olive Green ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - olive-green-el-greco Olive Green EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Orange Cadmium ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - orange-cadmium-el-greco Orange Cadmium EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Oxide Brown ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - oxide-brown-el-greco Oxide Brown EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Pale Violet ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - pale-violet-el-greco Pale Violet EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Pale Yellow ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - pale-yellow-el-greco Pale Yellow EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Pink ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - pink-el-greco Pink EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Primary Green ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - primary-green-el-greco Primary Green EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Red Alizarin ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - red-alizarin-el-greco Red Alizarin EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Red Kapout Mortoum ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - red-kapout-mortoum-el-greco Red Kapout Mortoum EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Red Lake ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - red-lake-el-greco Red Lake EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Red Light Cadmium ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - red-light-cadmium-el-greco Red Light Cadmium EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Red Medium Cadmium ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - red-medium-cadmium-el-greco Red Medium Cadmium EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Red Oxide Dark ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - red-oxide-dark-el-greco Red Oxide Dark EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Sepia ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - sepia-el-greco Sepia EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Sienna Raw ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - sienna-raw-el-greco Sienna Raw EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Sky Blue ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - sky-blue-el-greco Sky Blue EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Umber Burnt ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - umber-burnt-el-greco Umber Burnt EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Umber Burnt Light ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - umber-burnt-light-el-greco Umber Burnt Light EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Umber Green ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - umber-green-el-greco Umber Green EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Violet ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - violet-el-greco Violet EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Wine Red ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - wine-red-el-greco Wine Red EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner
57-608400-Yellow Lemon Cadmium ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ ΣΕ ΣΠΡΕΙ EL GRECO (52 ΧΡΩΜΑΤΑ) 400ml - yellow-lemon-cadmium-el-greco Yellow Lemon Cadmium EL GRECO 10.50

Παράδοση σε 2 με 5 ημέρες

spinner

Περισσότερες Πληροφορίες

ΧΡΩΜΑ

Army Green EL GRECO, Baby Pink EL GRECO, Black Carbon EL GRECO, Black Oxide EL GRECO, Blue Cobalt Turkish EL GRECO, Blue Indygo EL GRECO, Blue Milori EL GRECO, Blue Prussian EL GRECO, Brown Van Dycke EL GRECO, Dark Brown EL GRECO, Deep Violet EL GRECO, Green Cobalt EL GRECO, Green Dark EL GRECO, Green Oxide EL GRECO, Greenish Earth EL GRECO, Grey EL GRECO, Grey Blue EL GRECO, Light Blue EL GRECO, Light Brown EL GRECO, Light Green EL GRECO, Light Grey EL GRECO, Light Orange EL GRECO, Light Violet EL GRECO, Light Yellow EL GRECO, Ocean Blue EL GRECO, Ochre Gold EL GRECO, Ochre Red EL GRECO, Ochre Yellow EL GRECO, Olive Green EL GRECO, Orange Cadmium EL GRECO, Oxide Brown EL GRECO, Pale Violet EL GRECO, Pale Yellow EL GRECO, Pink EL GRECO, Primary Green EL GRECO, Red Alizarin EL GRECO, Red Kapout Mortoum EL GRECO, Red Lake EL GRECO, Red Light Cadmium EL GRECO, Red Medium Cadmium EL GRECO, Red Oxide Dark EL GRECO, Sepia EL GRECO, Sienna Raw EL GRECO, Sky Blue EL GRECO, Umber Burnt EL GRECO, Umber Burnt Light EL GRECO, Umber Green EL GRECO, Violet EL GRECO, Wine Red EL GRECO, Yellow Lemon Cadmium EL GRECO, White titanium EL GRECO, Ice White EL GRECO

ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ

400ml

ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ

EL GRECO