Τα Velvet Touch είναι χρώματα κιμωλίας ενισχυμένα με ρητίνες που έχουν πρόσφυση σε όλες τις επιφάνειες χωρίς καμιά προεργασία.

12.00
Κωδικός Προϊόντος 67-Majestic Velvet Touch-200
Κωδικός προϊόντοςΜικρογραφία ΧΡΩΜΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΤιμήΠοσότητα
67-MVT-Antique Rose-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - antique-rose-majestic - 200ml Antique Rose MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Antique White-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - antique-white-majestic - 200ml Antique White MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Aubergine-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - aubergine-majestic - 200ml Aubergine MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Baby Blue-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - baby-blue-majestic - 200ml Baby Blue MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Beautiful Night-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - beautiful-night-majestic - 200ml Beautiful Night MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Beige-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - beige-majestic - 200ml Beige MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Brick-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - brick-majestic - 200ml Brick MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Byzantine-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - byzantine-majestic - 200ml Byzantine MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Caramel-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - caramel-majestic - 200ml Caramel MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Chanel-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - chanel-majestic - 200ml Chanel MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Chocolate-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - chocolate-majestic - 200ml Chocolate MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Cinamon-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - cinamon-majestic - 200ml Cinamon MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Classic Grey-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - classic-grey-majestic - 200ml Classic Grey MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Comfort Grey-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - comfort-grey-majestic - 200ml Comfort Grey MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Country Beige-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - country-beige-majestic - 200ml Country Beige MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Country Rose-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - country-rose-majestic - 200ml Country Rose MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Dark Brown-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - dark-brown-majestic - 200ml Dark Brown MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Deep Green-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - deep-green-majestic - 200ml Deep Green MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Florence Queen-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - florence-queen-majestic - 200ml Florence Queen MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Forest Green-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - forest-green-majestic - 200ml Forest Green MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-French Grey-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - french-grey-majestic - 200ml French Grey MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Graphite-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - graphite-majestic - 200ml Graphite MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Green-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - green-majestic - 200ml Green MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Grey-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - grey-majestic - 200ml Grey MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Happy Yellow-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - happy-yellow-majestic - 200ml Happy Yellow MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Khaki-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - khaki-majestic - 200ml Khaki MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Lagoon-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - lagoon-majestic - 200ml Lagoon MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Lime-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - lime-majestic - 200ml Lime MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Mint-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - mint-majestic - 200ml Mint MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Modern Beige-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - modern-beige-majestic - 200ml Modern Beige MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Nougat-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - nougat-majestic - 200ml Nougat MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Olive-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - olive-majestic - 200ml Olive MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Oxford Blue-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - oxford-blue-majestic - 200ml Oxford Blue MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Palladium-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - palladium-majestic - 200ml Palladium MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Peach-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - peach-majestic - 200ml Peach MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Pure White-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - pure-white-majestic - 200ml Pure White MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Smoked Brown-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - smoked-brown-majestic - 200ml Smoked Brown MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Spice-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - spice-majestic - 200ml Spice MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Sweet Mustard-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - sweet-mustard-majestic - 200ml Sweet Mustard MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Sweet Violet-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - sweet-violet-majestic - 200ml Sweet Violet MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Tiffany Blue-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - tiffany-blue-majestic - 200ml Tiffany Blue MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Tomato Red-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - tomato-red-majestic - 200ml Tomato Red MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Vanillia-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - vanilla-majestic - 200ml Vanilla MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Vibrant Purple-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - vibrant-purple-majestic - 200ml Vibrant Purple MAJESTIC200ml 12.00
spinner
67-MVT-Violet-200 ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΙΜΩΛΙΑΣ MAJESTIC PAINT VELVET TOUCH (46 ΧΡΩΜΑΤΑ) 200ml - violet-majestic - 200ml Violet MAJESTIC200ml 12.00
spinner

Product Description

Τα Velvet Touch είναι χρώματα κιμωλίας ενισχυμένα με ρητίνες που έχουν πρόσφυση σε όλες τις επιφάνειες χωρίς καμιά προεργασία.
Εφαρμόζονται πάνω σε ξύλο, μελαμίνη, γυαλί κλπ.
Χάρις στην σύσταση τους δεν χρειάζονται τίποτα για να σταθεροποιηθούν.
Το χρώμα σταθεροποιείται αμέσως μετά την εφαρμογή του και μετά από πέντε μέρες είναι ελαφρώς πλενόμενο.
Για αυτό το λόγο σε διακοσμητικά αντικείμενα δεν χρειάζεται να σφραγίσουμε με βερνίκι.
Αντίθετα σε χρηστικά αντικείμενα ή έπιπλα σφραγίζουμε πάντα με το βερνίκι των Μajestic Paint Top Coat που είναι βερνίκι υψηλής αντοχής ακόμα και για πάτωμα και διατίθεται σε τρία φινιρίσματα ματ, σατινέ & γυαλιστερό .

κοινοποίησε το

Περισσότερες Πληροφορίες

ΧΡΩΜΑ

Antique Rose MAJESTIC, Antique White MAJESTIC, Aubergine MAJESTIC, Baby Blue MAJESTIC, Beautiful Night MAJESTIC, Beige MAJESTIC, Brick MAJESTIC, Byzantine MAJESTIC, Caramel MAJESTIC, Chanel MAJESTIC, Chocolate MAJESTIC, Cinamon MAJESTIC, Classic Grey MAJESTIC, Comfort Grey MAJESTIC, Country Beige MAJESTIC, Country Rose MAJESTIC, Dark Brown MAJESTIC, Deep Green MAJESTIC, Florence Queen MAJESTIC, Forest Green MAJESTIC, French Grey MAJESTIC, Graphite MAJESTIC, Green MAJESTIC, Grey MAJESTIC, Happy Yellow MAJESTIC, Khaki MAJESTIC, Lagoon MAJESTIC, Lime MAJESTIC, Mint MAJESTIC, Modern Beige MAJESTIC, Nougat MAJESTIC, Olive MAJESTIC, Oxford Blue MAJESTIC, Palladium MAJESTIC, Peach MAJESTIC, Pumpkin MAJESTIC, Pure White MAJESTIC, Smoked Brown MAJESTIC, Spice MAJESTIC, Sweet Mustard MAJESTIC, Sweet Violet MAJESTIC, Tiffany Blue MAJESTIC, Tomato Red MAJESTIC, Vanilla MAJESTIC, Vibrant Purple MAJESTIC, Violet MAJESTIC

ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ

200ml

ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ

MAJESTIC

Σχετικά Προϊόντα